Spray päevitus Tartus

Spray päevitus Tartus ilusalongis Finess. Spray päevituse protseduuriga nahalekantav lahus ei kaitse Sind UV kiirte kahjuliku toime eest. Päevituse püsivus nahal sõltub nahatüübist ning päevitusjärgsest nahahooldusest. Tervel, niisutatud nahal püsib päevitus kauem ning tulemus on kiiremini nähtav.

Ettevalmistus

Ära kasuta niisutavaid kehakreeme vähemalt 8 tundi enne protseduuri. Kui Sa tead, et oled tundliku nahaga ja mõningad kosmeetikumide sees kasutatavad toimeained võivad tekitada Sinu nahal allergiat, testi lahust 24 tundi enne protseduuri väiksemal nahapiirkonnal, näiteks käe siseküljel.

Et pikendada päevituse kestust, toimi nii:

Pärast protseduuri lase lahusel täielikult naha sisse imenduda (vähemalt 6-8 tundi, lõplikult kinnitub päevitus 12-24 tunni möödudes). Sellest tulenevalt peaksid hoiduma dushist vähemalt 6 tundi pärast protseduuri ning veel parem, kui Sa ei läheks pesema enne 12-24 tunni möödumist. Nii saab pruunistuv toimeaine maksimaalselt kinnituda ning päevitustulemus kestab kauem. Nahk enne protseduuri peab olema täiesti puhas – ei mingeid niisutavaid kreeme, dushigeele ega meiki! Raseerides pärast protseduuri, kasuta puhast ja teravad raseerijat. Igapäevaseks nahahoolduseks kasuta spetsiaalset Australian Gold-i päevitusjärgset kehakreemi Forever After, mis sisaldab spetsiaalseid päevitust pikendavaid toimeaineid.

Et päevitus kestaks kauem, väldi:

Akne ravist kasutatavaid nahahooldustooteid, sidruni- ja viinhapet sisaldavaid nahahooldustooteid, vananemisvastaseid tooteid, karvu pleegitavaid tooteid, ravikreeme, deodorant-seepe, depilatsioonitooteid, Dove seepi ja dushigeeli, näomaske ja koorivaid tooteid, soolast- ja kloorivett, alkoholi sisaldavaid nahahooldustooteid, antiperspirant deodorante, pesukäsnasid, svamme ja kindaid.

Spray päevituse hinnakiri

Kui klient on protseduuri lõppedes teenusega rahul ja selle eest tasunud ,vastutab klient päevituse säilimise eest nii kinnitus ajal,kui edasise aja.

Salong jätab õiguse muuta teenuse hindu sõltuvalt materjali kulust.

Protseduur Hind
Nägu-dekoltee 10€
Poole keha päevitus 15 €
Kogu keha päevitus 23 €