Juuksur Tartus

Pika kogemusega juuksur Tartus naistele, meestele ning lastele. Finess ilusalongis töötavad usinad juuksurid, kelle jaoks kliendi rahulolu on väga tähtis. Teame, et õige juuksuri valimine ei ole lihtne. Meie juuksurisalongi töötajad aitavad alati luua täpselt kliendile sobiva soengu. Olgu selleks juukselõikus, juuste värvimine või hoopis suurem stiilimuutus. Ära karda küsida nõu.

Finess ilusalong asub Tartu kesklinnas aadressil Kalevi 8.

Juuksur Tartus - Finess Ilusalong Tartu Kalevi 8
Juuste värvimine ja juuksehooldus Tartus - Finess Ilusalong

Juuste värvimine ja juuksehooldus Tartus

Kasutame oma töös ainult parimaid juuksehooldus vahendeid. Oleme läbinud mitmeid koolitusi ning teame täpselt, kuidas kanda juuste eest hoolt, et juuksed püsiksid pikalt eluterved.

Juuste värvimine aitab juuksed teha volüümikamaks ning annab tihti inimesele temale sobiva imago. Värvimisel tuleb aga meeles pidada, et tasub kasutada kvaliteetseid juuksevärve, mis sobivad peanahale paremini ning ei kahjusta juukseid. Juuste värvimise kohta on kirjutatud hea artikkel. Küsi kindlasti meilt nõu, kui soovid juukseid värvida. Aitame valida just Sulle sobiva värvi.

Enne juuste värvimist soovitatakse juukseid vähemalt 24h mitte pesta.

Juuksed on inimese kaunim ehe. Juukseid saab lõigata erinevatesse pikkustesse ja värvida erinevatesse värvi toonidesse. Mood on parim aksessuaar juustele ja juuksed on parim aksessuaar moele. Me väljendame oma identiteeti nende mõlema kaudu. See, kui isikupäraselt me tõlgendame moodi ja juuksestiile värvi, lõikuse ja viimistlusega on eneseväljendus oma personaalse stiili väljatoomine. Moetrendid arenevad iga aasta toetudes üksteisele mõjutades üksteist ning muutes veidi oma iseloomu. Ometi iseloomustavad neid alati värvi lõikuse viimistluse ja tekstuuri elemendid. Need on omakorda ühenduslülid erinevate moodide vahel ning muudavad iga erineva kollektsiooni ainulaadseks. Juukseid töödeldes ja stiliseerides ei tohi unustada ohutust juustele. Kasutades kvaliteetseid tooteid ja õigeid teadmisi säilitame juuste tervise ja hea väljanägemise kvaliteedi. Oluline on ka koduhooldus. See millega ja kuidas juuste eest hoolitsetakse kodus. Pakume salongis kaasamüügiks koduhooldustooteid.

Juuksehoodustooted

Finess ilusalongis leiad kindlasti endale sobivaid juuksehooldustooteid. Küsi oma juuksurilt nõu ning saame soovitada just Sinu juuksetüübile sobivaid vahendeid. Pakume tooteid kaubamärkidelt: GOLDWELL, OLAPLEX, ELEVEN Austraalia, KEMON, SCHWARZKOPF, REVLON, S4TEC, JOICO, SUBRINA, SIM, ALFAPARF.

Juuksuri hinnakiri

Kõige populaarsemate juuksuriteenuste hinnakiri. Põhjalikuma ilusalongi hinnakirja leiad siit.

Naiste juukselõikus (al. 25 €)

Lõikus sisaldab peapesu, juuste kuivatamist soengusse ning viimistlusvahendite kasutamist.

Juukselõikus kuumade kääridega (Kuumakäärilõikus) (al. 30 €)

Kuumakäärilõikus viiakse läbi spetsiaalsete kääridega, mille tera läheb kuumaks. Kuuma lõiketera abil lõigatakse juuks siledalt läbi. Tera kuumust saab reguleerida ja valida vastavalt juuste seisukorrale ning juuksetüübile. Kuumakäärilõikuse abil lõigatakse ning samal ajal suletakse tänu kuumusele juukseotsad. Juukseotsa sulgumise tulemusena jäävad juustele omased ained ja niiskus neisse püsima. Juuksed muutuvad läikivamaks, elastsemaks, tugevamaks ja on ilusad ja kohevad. Terved juuksed säilitavad oma loomulikku niiskus- ja õlitaset. Regulaarse kasutamise korral juuksed enam ei lõhene.

Juuste värvimine ja föönisoeng (al. 45 €)

Juuste värvimisel tehakse lühike konsultatsioon, et leida just sobiv juuksevärv. Peale värvi mõjuaja lõppu pestakse pea ning juuksed föönitatakse viimistlusvahenditega soengusse.

Elumen juuksevärv (al. 45 €)

Vesinikuta ja ammoniaagita mõjuv juuksevärv, mis ei kahjusta juukseid. Elumen juuksevärv on juustele õrn ja parima intensiivsusega (25 protsenti rohkem läiget, parandab rikutud juuste olukorda, vähem allergilisi reaktsioone, ei sisalda fenüülenidiamiine). Patendeeritud füüsikaline imendumistehnoloogia puhtad otseimenduvad värvipigmendid tungivad ükshaaval juukse sisse ja kinnituvad kui magnetina. Elumen juuksevärviga ei saa heledamaks värvida.

Keratiini juuksehooldus (al. 30 €)

Keratiini juuksehoolduse puhuloleneb selle mõju inimese juuksetüübist ja tekstuurist. Hooldus vähendab juustes lokke ja laineid kahusust jätab juuksed kuudeks siidiseks pehmeks sirgemaks ja kergesti käsitsetavaks. Hooldus ei sisalda formaldehüüde ega teisi aldehüüde. Liialt kahjustunud juuksed tuleks enne seda hooldust paremasse seisundisse turgutada niisutava hoolduse juukselõikuse abil. Juustesse imenduvad hoolduse käigus keratiin aminohapped nisuiduõli jojoobaseemneõli C E B6 vitamiinid sertifitseeritud orgaaniline Abaco sirelmeeliaõli Keratiin on juuste koostise peamine valk Hoolduses kasutatakse happelist keskkonda see aitab õlidel ja vitamiinidel juuksekarva siseneda. Toodete PH on 5 sama mis banaanil.

Joico juuksehooldus (al. 30 €)

Juukseid kahjustavad tegurid kuumtöötlemine soengu stiliseerimine keemiline töötlemine keskkonna tegurid.
Efektiivne juuste taastamise meetod on kasutada K/PAK juuste taastamissüsteemi, mis sisaldab Joico eksklusiivset Quadramine kompleksi, mis sisaldab kombinatsiooni Triamine ja katioonse Triamine kompleksidest ja suurendatud kontsetratsiooniga naturaalse hüdrolüüsitud juuksekeratiini proteiinidest kõik aminohapped on õiges järjestuses, mis tagab maksimaalse kaitse ja taastumise kutiikulist kuni juuksejuurteni. Juuste sisemine tugevus on täielikult taastatud. Juuksed on niisutatud ja juuste poorsus on tasakaalustatud. Juuksed on säravad ja siledad ning alluvad paremini stiliseerimisele. Kõik keemilised töötlused näevad paremad välja ja kestavad kauem.

Olaplex juuksehooldus (al. 30 €)

Juuksekarv koosneb keratiinist, mis moodustab polüpeptiidsidemeid, mida hoiavad rivis vesinik sool ja disulfiidsidemed. Juustes on kokku miljoneid disulfiidsidemeid, mis annavad juustele nende struktuuri tugevuse ja stabiilsuse. Kui kõik sidemed iseäranis disulfiidsidemed on terved ja rivis, siis on juuksed terved, kaunid, läikivad ja katsudes mõnusad. Kui disulfiidsidemed katkevad, tekitab see kahju. Kui juukseid kahjustab kuumus, keemilised, mehaanilised või keskkonnategurid, siis disulfiidsidemed katkevad, mille tulemuseks on üksikud vesiniksulfiidsidemed. Olaplex juuksehooldus on mõeldud kõigile juuksetüüpidele. Nii värvitud lokitud sirgendatud töötlemata kui ka vahepealsed juuksed kahjustuvad iga päev. Olaplex aitab kahjustusi nii ennetada kui ka parandada taastades töötlemata juustele sarnaneva seisundi. Kõik soovivad ilusaid terveid kergesti käsitsetavaid ja säravaid juukseid ning Olaplex aitab selle teoks teha.

Meeste juukselõikus (al. 15 €)

Lõikus sisaldab peapesu, lõikust ning viimistlusvahendite kasutamist.