Juuksur Tartus

Pika kogemusega juuksur Tartus naistele, meestele ning lastele. Finess ilusalongis töötavad usinad juuksurid, kelle jaoks kliendi rahulolu on väga tähtis. Teame, et õige juuksuri valimine ei ole lihtne. Meie juures töötavad juuksurid aitavad alati luua täpselt kliendile sobiva soengu. Olgu selleks juukselõikus, juuste värvimine või hoopis suurem stiilimuutus. Ära karda küsida nõu.

Finess ilusalong asub Tartu kesklinnas aadressil Kalevi 8.

Juuksur Tartus - Finess Ilusalong Tartu Kalevi 8
Juuste värvimine ja juuksehooldus Tartus - Finess Ilusalong

Juuste värvimine ja juuksehooldus Tartus

Kasutame oma töös ainult parimaid juuksehooldus vahendeid. Oleme läbinud mitmeid koolitusi ning teame täpselt, kuidas kanda juuste eest hoolt, et juuksed püsiksid pikalt eluterved.

Juuste värvimine aitab juuksed teha volüümikamaks ning annab tihti inimesele temale sobiva imago. Värvimisel tuleb aga meeles pidada, et tasub kasutada kvaliteetseid juuksevärve, mis sobivad peanahale paremini ning ei kahjusta juukseid. Juuste värvimise kohta on kirjutatud hea artikkel. Küsi kindlasti meilt nõu, kui soovid juukseid värvida. Aitame valida just Sulle sobiva värvi.

Enne juuste värvimist soovitatakse juukseid vähemalt 24h mitte pesta.

Juuksuri hinnakiri

Kõige populaarsemate juuksuriteenuste hinnakiri. Põhjalikuma ilusalongi hinnakirja leiad siit.

Naiste juukselõikus (al. 25 €)

Lõikus sisaldab peapesu, juuste kuivatamist soengusse ning viimistlusvahendite kasutamist.

Kuumakäärilõikus (al. 30 €)

Kuumakäärilõikus viiakse läbi spetsiaalsete kääridega, mille tera läheb kuumaks. Tera kuumust saab reguleerida ja valida vastavalt juuste seisukorrale ning juuksetüübile. Kuumakäärilõikuse abil lõigatakse ning samal ajal suletakse tänu kuumusele juukseotsad. Terved juuksed säilitavad oma loomulikku niiskus- ja õlitaset.

Juuste värvimine ja föönisoeng (al. 45 €)

Juuste värvimisel tehakse lühike konsultatsioon, et leida just sobiv juuksevärv. Peale värvi mõjuaja lõppu pestakse pea ning juuksed föönitatakse viimistlusvahenditega soengusse.

Meeste juukselõikus (al. 15 €)

Lõikus sisaldab peapesu, lõikust ning viimistlusvahendite kasutamist.

Täielik hinnakiri

Juuksehoodustooted

Finess ilusalongis leiad kindlasti endale sobivaid juuksehooldustooteid. Küsi oma juuksurilt nõu ning saame soovitada just Sinu juuksetüübile sobivaid vahendeid.