Kõrva augustamine Tartus

Kõrva augustamine Tartus Finess ilusalongis. Kõrvarõnga aukude tegemine on tähtis otsus, mida tasub kindalsti eelnevalt läbi mõelda. Suurepärane viis ennast kaunistada ilusate kõrvarõngastega.

NB! Alaealistele kõrvaaukude tegemine ainult vanema kirjalikul või suulisel nõusolekul. Kõrvaauke teeme lastele alates 7- ndast eluaastast.

Asume Tartus aadressil Kalevi 8.

Kõige lihtsam on broneerida kõrva augustaja juurde aeg läbi meie broneerimissüsteemi või helistades +372 503 5036

Blomdahl Medical Ear Piercing

Tänu ühekordsele steriilsele rõngakassetile ja asjaolule, et püstol ei puuduta kunagi kõrva, on see meetod täiesti steriilne.

Hooldus

Kõrvarõngast, millega auk tehti, tuleb kanda kogu augu paranemise aja ehk umbes kuni 8 nädalat. Kui vahetad kõrvarõnga enne, kui auk on täiesti paranenud, tõuseb infektsiooni ja allergiliste reaktsioonide risk. Kuna iga inimene on erinev, võib see aeg ka vastavalt lüheneda või pikeneda.

Koduhooldus

Kõrvu katsu ainult puhaste kätega, kõrvarõngaid ei ole soovituslik puhastamiseks eemaldada. Kõrvarõngaauke puhastada esimene nädal 2 korda päevas, järgneval kahel nädalal 1 kord päevas. Peale augu paranemit ei ole enam kohustuslik kaks korda päevas puhastada, kuid siiski vähemalt kord päevas. Sellel ajal on juba ohutu rõngas vahetada, kuid kindlasti ei tohiks esimese aasta jooksul ilma ehteta käia. Isegi, kui kõrvarõnga auk on olnud juba pikka aega, võib see tühjalt siiski pisut kahaneda ning muuta rõnga tagasipaneku raskeks.

Korvade augustamine Tartus - Finess ilusalong

Kõrvaaugustamise hinnakiri

Põhjalikuma ilusalongi hinnakirja leiad siit.

Kõrva augustamine ilurõngaga (25 €)

Kõrva augustamine ilurõnga (2 auku koos kõrvarõngaga)