Maniküür ja pediküür Tartus

Maniküür ja pediküür Tartus ilusalongis Finess. Maniküür ja pediküür on mõlemad väga tähtsad protseduurid, kui pead lugu tervetest ja ilusatest küüntest. Küünte eest hoolitsemine ei ole alati lihtne ning seetõttu on mõistlik aeg-ajalt külastada kogenud küünetehnikut, kes teab täpselt, kuidas küünte eest hoolt kanda.

Luba endale mõnus minipuhkus ja lase professionaalsel küünetehnikul enda küüned korda teha. Asume Tartus aadressil Kalevi 8.

Kõige lihtsam on broneerida maniküüri või pediküüri aeg läbi meie broneerimissüsteemi või helistades numbrile +372 503 5036

Manikuur ja pedikuur Tartus - Finess ilusalong Tartu Kalevi 8
Maniküür, kuunetehnik Tartus - Finess ilusalong Kalevi 8

Maniküür Tartus

Maniküür kogenud küünetehniku juures aitab küüntel püsida pikalt terved ning ilusad. Maniküüri käigus korrastatakse küünenahka ning küüsi. Surnud naharakkude eemaldamiseks koorib küünetehnik küünenaha ümbrused ning käed käekoorijaga. Protseduuri lõpetab mõnus kätemassaaž. Maniküür Tartus Finess ilusalongis aadressil Kalevi 8. Küünte tervise kohta on kirjutatud üks asjalik artikkel.

Pediküür Tartus

Pediküür sobib Sulle, kui hindad ilusaid ning eluterveid jalgu. Jalahooldus algab jalavannist, mille järel korrastatakse küünenahad ning küüned. Paksenenud ning pahkunud nahk kooritakse loodusliku jalakoorijaga ning lõpetuseks masseeritakse õrnalt jalgu jalakreemiga. Pediküüri tulemuseks on kaunid ning siidiselt pehmed jalad. Pediküür Finess ilusalongis Tartus aadressil Kalevi 8.

Naiste ja meeste pediküür

Pediküür sobib absoluutselt kõigile – nii meeste kui naistele. Meeste seas on pediküür aina populaarsemaks muutumas ning ei pea kindlasti kartma seda, et tegu on naiseliku protseduuriga. Ilusad jalad ei pea olema ainult naistele. Siin on üks huvitav artikkel pediküüri kohta, kus on hästi ära põhjendatud, miks pediküüris peaks käima vanusest ja soost olenemata.  Luba oma jalgadele üks mõnus puhkus.

Pedikuur Tartus meeste ja naistele - Finess ilusalong Kalevi 8

Kui tihti peaks maniküüris/pediküüris käima?

Maniküüris ja pediküüris on mõistlik käia kord kuus, kuid see oleneb väga ka küünte seisust. Meie kogenud küünetehnik oskab selles osas ka nõu anda pärast esimest visiiti.

Maniküür/pediküür hinnakiri

Põhjalikuma hinnakirja leiad siit.

Maniküür (al. 20 €)

Protseduur, mis teostatakse kätele ja sõrmeküüntele. Tehnik korrastab küünenahad, annab küüntele soovitud kuju ning soovi korral viimistleb küünelakiga.

Pediküür (al. 35 €)

Protseduur, mis teostatakse jalgadele ja varbaküüntele. Korrastatakse jalatallad, küüned ning lõpetatakse kreemitamisega. Soovi korral lakitakse varbaküüned.